stapiz

UBARW ŻYCIE ZE STAPIZ

Polska firma Stapiz to powiew niesamowitej świeżości w branży fryzjerskiej! Teraz, dzięki współpracy z naszą marką, możemy wam zaoferować wspaniałe metamorfozy, idealne na letnie miesiące. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie do zgarnięcia jest 50% rabat na farbowanie przy użyciu produktów marki Stapiz.

  1. Promocja trwa od 18.07 do 31.08
  2. Oferta obejmuje 50% rabat na farbowanie przy użyciu produktów Stapiz.
  3. Chcąc wziąć udział w testowaniu, należy wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się pod linkiem: http://studioestillo.pl/kontakt/ – w polu temat wpisując „TEST”, a w treści swoje dane kontaktowe, preferowany termin wizyty oraz obecny i preferowany kolor włosów.
  4. Testerami zostanie pierwszych 30 osób, które wyślą swoje zgłoszenia w podanym terminie.
  5. Osoby testujące, zobowiązują się do publikacji na jednym ze swoich profili społecznościowych (Facebook lub Instagram) zdjęcia przedstawiającego efekt koloryzacji z oznaczeniem marki Stapiz i Estillo.
  6. Organizator testów zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu w przypadku podejrzenia o jego naruszeniu.
  7. W przypadku, kiedy osoba testująca nie spełni wymagań, zobowiązuje się tym samym do pokrycia kosztów usług tj. 250 zł (słownie dwieście pięćdziesiąt złotych).
  8. Biorąc udział w testach uczestnik oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i wyraża zgodę na jego postanowienia.

0 komenatrze w “UBARW ŻYCIE ZE STAPIZAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *