IMG_0097-Edit

Sesja folkowo-awangardowa

W przedostatni weekend stycznia, studio Estillo ponownie zawitało do Katowic, żeby przy wsparciu dobrych znajomych z we4u, stworzyć kolejną sesję, która tym razem została poprowadzona w klimacie folkowo-awangardowym.

Modelki zaprezentowały się w strojach ludowych, dostarczonych przez lokalne koła gospodyń. Warto zauważyć, iż niektóre z dodatków, jak na przykład wianki i korale posiadają bogatą, ponad stuletnią tradycję. Całość uzupełniały nowoczesne, bardzo kolorowe makijaże oraz awangardowe, współczesne fryzury wymyślone przez panią Jolantę Lubaś.

Projekt przedstawiać miał współczesne kobiety w dawnych strojach śląskich, czyli mówiąc krótko: jakby to było, gdyby w dzisiejszych czasach, kultura ludowa wciąż była modna.

Przed obiektywem Dawida Szymczaka, pozowały trzy modelki: Joanna Karp, Agnieszka Szubert oraz Ismena Kiełkowska. Za makijaże dziewczyn odpowiadała Weronika Sowulewska, doświadczona wizażystka ze Śląska. Nad przebiegiem sesji czuwali z kolei Agata Grzesik oraz Dawid Wójcik z we4u.

0 komenatrze w “Sesja folkowo-awangardowaAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *