081

III Targi Ślubne w Krośnie

Studio Estillo rozpoczęło rok 2016 z mocnym przytupem, zaznaczając swoją obecność na krośnieńskim rynku występem podczas III edycji Targów Ślubnych, jakie w dniu 6 stycznia, odbyły się na Podkarpaciu.

Targi ściągnęły do kompleksu weselnego G-katering ponad 1500 osób, zainteresowanych ofertą ślubną. Nie zabrakło występów muzycznych, konkursów z atrakcyjnymi nagrodami czy przedstawienia firm związanych z branżą.

Główną atrakcją, były pokazy sukien ślubnych oraz przygotowanie modelek na żywo. To właśnie tutaj głośno było o Jolancie Lubaś, która miała okazję zaprezentować się w swoim żywiole.

Studio Estillo odpowiadało bowiem za przygotowanie fryzur wszystkich modelek, które tego dnia pojawiły się na scenie. Uczesanie kilku z nich nastąpiło jeszcze przed startem imprezy, niemniej cztery dziewczyny poddały się zabiegom już na scenie, a efekty pracy pani Lubaś goście mogli podziwiać na bieżąco.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia – Targi Ślubne w Krośnie.

Podczas pracy pani Jolanty, współpracująca z nią firma we4u zadbała o to, żeby każdy z gości dowiedział się o salonie, roznosząc ulotki i zachęcając do odwiedzenia progów Estillo.

Źródło: Studio Estillo
Zdjęcia: Oczepiny24.pl

0 komenatrze w “III Targi Ślubne w KrośnieAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *